Manikúra

Péče o ruce a nehty by se pro každou ženu měla stát samozřejmostí. Naše ruce jsou naší vizitkou, když máme krásné ruce a upravené nehty, cítíme se mnohem lépe, zvedne se nám sebevědomí a zvýrazní se naše osobnost. Rukou si všímáme téměř automaticky, protože je lidé často používají ke gestikulaci a jsou na očích při mnoha povoláních – sekretářky, referentky, manažerky, prodavačky, lékařky atd…
Je proto vhodné se jednou za čas svěřit do rukou profesionální manikérky, která se o Vaše ruce a nehty odborně postará, ukáže Vám správný postup, jak o své ruce pečovat, doporučí vhodné přípravky, můžete se domluvit také na módním prodloužení či zpevnění nehtů a také samozřejmě na jejich lakování a zdobení.

P-Shine je technika péče o přírodní nehty. Princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Tato technika péče o vlastní nehty je vhodná pro každý typ nehtů, dokáže si poradit s nehty roztřepenými, lámavými, pomalu rostoucími.
P-shine podporuje prokrvení a tím zdravý růst nehtu. Hlavními složkami P-shinu je Bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, vitamíny A,E,H a provitamín B5. Metoda se provádí zaleštěním výživné pasty do ploténky nehtu a zaleštěním prášku. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat, aniž by se P-Shine odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučená další návštěva je za 2 – 3 týdny.
Metoda je vhodná pro ženy i muže.

Správné lakování nehtů začíná vrstvou podkladového laku, který chrání nehty před barevnými pigmenty obsaženými v dalších dvou vrstvách barevného laku, které jsou naneseny v barvě dle Vašeho výběru. Na závěr se nanáší poslední vrstva průhledného vrchního laku, který chrání barevný lak před poškozením a poškrábáním.

V současnosti je také stále velmi populární francouzské lakování, kdy se na špičky nehtů aplikuje bílá barva a nehty se ještě přelakují vrchním lakem. Tato úprava je vyžadována zejména z důvodu přirozeného a upraveného vzhledu. Ráda Vám nabídnu a doporučím, různé barvy gelů na špičky nehtů, včetně glitrovaných.

Zdobení nehtů je dnes hojně používáno, zejména pro úpravu na různé společenské akce (plesy, svatby atd). Důležité je, aby zdobení ladilo s oblečením a celkovým vzhledem nositelky. Co se týče technik a metod zdobení, nejoblíbenější je malování několika barevnými laky, dále vkládání štrasových kamínků, zrníček a perliček. Stále velmi oblíbené jsou obtisky, kterých je na našem trhu široká nabídka. Záleží jen na Vás, jaké zdobení si u mne vyberete.

Pedikúra

Běžný každodenní život, vykonávání domácích a pracovních povinností zatěžuje naše nohy tlakem několika set tun. Průměrné nohy jsou 16 hodin denně uvězněny v botách, kde je asi 41 °C. Jsou unavené, trpí křečemi, bývají oteklé a bolavé. 80% všech problémů nohou je z důsledků nevhodné obuvi – kuří oka, bolest paty, těsná a špatně padnoucí obuv, vysoké podpatky, patologie nohy, zvýšená sportovní aktivita, dermatomykóza, používání tlustých ponožek a uzavřené obuvi, zvýšené pocení nohou – objevuje se již v pubertě, neprodyšná obuv. Ve vytvořeném vlhkém prostředí se daří kvasinkám a houbám. Je nutné vysoušet a dezinfikovat obuv, používat přípravky proti pocení nohou.

Ve studiu se provádí mokrá pedikúra, ošetření nehtů, nehtové kůžičky, peelingová masáž. K dokonalému odstranění zevní vrstvy kůže, vyhlazení a prokrvení. Vmasíruje se výživný krém. Lakování – celolakování, zdobení, francouzská pedikúra.