Pracujeme s italskou kosmetikou Alissa Beaeuté, je to kosmetika přírodní, tzn. bez parabenů, fosfátů, minerál. olejů, atd.  Tato kosmetika poskytuje několik řad podle typu pleti, či přání  klientek, bioaktivní látky, séra (až 98% přírodních látek) a krémy.

Dále prodej kosmetických produktů a dárkových kupónů.  Poskytujeme také ošetření masážními přístroji na vyhlazení vrásek (galvanickou žehličkou, ultrazvukem, ozonizérem), Jacquetovu masáž, masáž zad na uvolnění krční páteře a trapézových svalů, barvení obočí a řas.

Kompletní ošetření pleti obsahuje:

Akce - ke kompletnímu ošetření pleti zdarma barvení  obočí a řas.

Veškerá kosmetická ošetření jsou prováděna profesionální italskou kosmetikou značky Alissa Beauté. Originalita této kosmetiky spočívá v propojení přírody, zkušenosti, harmonie života s využitím nejnovějších vědeckých objevů a účinných aktivních látek. Výrobky jsou vysoce účinné, bezpečné s výjimečnou kvalitou.

Největší výhodou této kosmetiky je individuální přístup a vypracování ošetření „na míru“ pro každého klienta s použitím čistých 100 % aktivních látek.

BIO ACTIVE- ošetření pomocí aktivních látek, které se získávají z přírodních zdrojů jako jsou rostlinné extrakty, extrakty z ovoce, květin a aktivní látky z moře. Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které se zaměřuje na všechny věkové kategorie a různé typy pleti.

HYDRA- profesionální systém, který hloubkově hydratuje pokožku obličeje a krku a obnovuje hydrolipidický film pokožky. Vhodný na suchou a dehydrovanou pleť. Je složen ze sladké trávy, xylitol a provitamin B5.

DERMOCAPILLARE- intenzivní ošetření se zklidňujícím a posilujícím účinkem, vhodné na pleť se sklonem k praskání kapilár (kuperóze) a červenání. Pleť hydratuje, vyživuje a zklidňuje. Posiluje cévní kapiláry, a tím zabraňuje jejich praskání.

COLLASTIM- speciální péče, která redukuje hloubku vrásek. Specifické složky pomáhají uvolnit vrásky snížením intenzity svalového sevření, kompenzují redukci kolagenu a působí proti stárnutí pleti.

MELASTOP- řešení pro pigmentové skvrny. Kyselina mandlová a kyselina kojová napomáhá k odstranění odumřelých buněk, vyběluje pigmentové skvrny, stimuluje syntézu kolagenu a regeneraci buněk, zmírňuje maštění, tvorbu jizev a zabraňuje vzniku nových pigmentových skvrn. Ošetření na vybělení je třeba opakovat po dobu 4-7 týdnů dle rozsahu postižení vždy s pauzou po 7-10 dnech.

VINTAGE 79 Age Defense- účinné profesionální ošetření, inovační a nezbytné pro ochranu a podporu funkcí pokožky, udržuje obsah lipidů a pevnost. Zaměřuje se na hlavní problém související s procesem stárnutí pleti, jako jsou vrásky, bezvýraznost a ztráta pružnosti, snížený obsah lipidů a ztráta zářivosti. Přípravky pracují uvnitř samotné kůže, obnovují přirozenou krásu obličeje, vyhlazují pokožku, dodávají ji na pevnosti a pleť celkově sjednocují.

BOTU PEPTIDE COMPLEX – kosmetické ošetření proti vzniku vrásek, určené pro jemné a citlivé oblasti : oči a kontury rtů. Aktivní látky optimalizují úroveň hydratace a pevnosti pleti, omezuje otoky, kruhy pod očima a mimické vrásky.

Ošetření mladistvé pleti (odlíčení, změkčení pleti, hl. čištění, peeling, zklidňující maska, konečná úprava)

Ošetření pánské pleti (odlíčení, lehká úprava obočí, masáž obličeje, hl. čištění, peeling, maska obličeje, oční maska, závěrečné ošetření pleti)

Možnost i zakoupení přípravků této kosmetiky na domácí použití (pleťová mléka, tonika, odličovač očního okolí, pleťové krémy, speciální ampulky, oční gely,…).